| ClaudiaV17 a întrebat:

Cat timp este intre susținerea probei teoretice și cea practice în cadrul examenului auto? (categoria B)

Legal nu este prevazut un termen maxim, doar ca trebuie sa treaca minim 7 zile. As dori sa stiu cam cat de mult se poate intarzia pentru ca sunt prea multe solicitari. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista prevazut un anumit termen, singurul prevazut este ca probele trebuiesc sustinute in termen de maximum 1 an de la terminarea scolii de conducere.
Testul practic depinde de programarea facuta de Serviciul de permise si aceasta depinde de cat de aglomerati sunt.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sa te programaze si peste 2 luni, depinde cati sunt