| Cr7adi a întrebat:

Cati cai putere poate da o toba finala sport la un bmw de 177 cai, motor 2 litri?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fix 0.
Toba finala nu afecteaza absolut deloc mersul motorului, cand cei 4m de teava au ramas cu diametrul neschimbat.
Iar evacuarea largita cap-coada afecteaza mersul unul motor stock. IN RAU!
Evacuarile se modifica la masinile cu motorul dus la maxim din toate reglajele (deschideri mai mari la supape, cursa mai lunga la pistoane si alte nebunii despre care pariez ca n-aveti voi habar, pustanii cu BMW in cap).
Toba finala sport la BMW iti aduce motivul opririi pentru politisti, dupa care ti se verifica actele xerox de bg, asigurarea inexistenta si alcoolemia de la Ciucas. Dosar penal scrie pe tine.

| Cr7adi explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Haha ce tare esti

| Cr7adi explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Imi place ca romanii sunt plin de prejudecati...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Cr7adi):

Ce prejudecati, fecioras?
Dupa ce ca esti paralel, visezi la BMW si mai esti si arogant.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Ai visat bmw azi noapte si te-ai trezit ca ti-ai pierdut toba!

| Cr7adi explică:

Mosulica sau muncitor fara scoala ce esti am bmw, nu am dacie tunata care sa faca reclama la cancer pe strazi.....mare smecher te dai ca sti citi forumuri si insinuezi ca ai fi mare inginer de masini

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru Cr7adi):

Ronaldo pe tot haurul tau si bmw-ul din vise! Praleo, tu n-ai scoala cat am eu vacanta!

| paco28 a răspuns:

Prietene, caii la o masina se maresc prin centralina ce spui tu acolo intr-adevar iti da putina mai multa putere a motorului dar prea putin oricum o sa-ti consume mai mult si nu iti poate spune nimeni exact cati cai iti dahappy