| Lina1993 a întrebat:

Caut cadou de Valentine's day, pentru el si habar n-am ce i-as putea lua..Mentionez ca e motociclist deci orice idee care are legatura cu acest lucru, constituie un plus. De asemenea, nu vreau desene sau picturi pentru ca am terminat arte plastice si i-am tot pictat portrete si caricaturi cu noi. Aveti idei?

8 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Daca e motociclist ia-i o camera care se ataseaza pe casca go pro parca se numeste. Asa isi poate filma cursele. Sau fa-i cadou un microfon ascuns si pune-i -l in buzunar, asa il poti auzi cand se duce la c***e.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O casca smechera.
Sau ruscac.
Sau vreun bilet pe undeva, pentru amandoi.

| danbnz a răspuns:

Un plin de benzina happy

| gogu220 a răspuns:

Acum depide şi de buget. Eu i-aş lua o husă transparentă care se ataşează pe rezervor şi în care se pune telefonul. Sau i-aş lua o cască care a aparut recent cu care poate vedea 360 de grade. Sau i-aş lua rufele de pe sârmă.

| Lina1993 explică (pentru gogu220):

Salut. Fiind vorba doar mai mult de ceva simbolic si nu de amploarea un cadou precum cel de de ziua lui, ma gandeam sa nu depasesc totusi 150lei. Husa pentru rezervor o are dar multumesc de sugestie big grin.

| christine99 a răspuns:

O macheta decorativa

| Alexandru250201 a răspuns:

Un kit de pana

| Ilie_Bianca_1990 a răspuns:

Salut! Ii poti lua un parfum, poate chiar un ceas care sa se asorteze la tinuta lui de motociclist.