| cameliaTpU a întrebat:

Daca fac un liceu de arte, nu tocmai serios in privinta elevilor de acolo,dar in fine,sa zicem ca eu mi-as da tot interesul si as lua bacul...
Ce as putea sa ies apoi sau unde sa aplic? Tin sa mentionez ca vreau sa fac ceva in domeniul artelor plastice, dar liceul cu profil artistic la care am acces este Colegiul National Nicolae Titulescu din Slatina si nu mi se pare cine stie cat de serios, nu prea stiu pe cineva care sa fi dat macar bac. M-ar interesa cam din ce se da bacul, in ce consta orarul si astea.
O cunostinta a facut liceul de arte in alta parte, dar totusi acum dupa terminarea facultatii a zis ca nu poate face mare lucru, in general profesoara de arte si nu mai stiu ce. In fine, as vrea sa stiu daca am sanse la arhitectura, ceva nu stiu. Va rog, cei care aveti idee, dau FUNDA!
MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai intrat?
Dacă ești acum în2019 la arte, scrie-mi.