| Num3Ascuns a întrebat:

Ce are motorul atunci cand "scuipa","tuseste"(cum vreti sa spuneti)pe toba de esapament? La turati mici face asa!

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Înaite de toate ar fi trebuit sa ne spui ce marca, tip de masina are aceste simtome in functionare?

| onasis1961 a răspuns:

Daca ai spune ce marca si ce motor ai pe masina te-am ajuta mai mult si mai bine, asa ca dau cu presupusul.Toate rateurile in toba de esapament au cauze electice.Iar rateurile in atmisie au cauze din alimentare.

| Corsarul a răspuns:

Spune-ne ce masina este si ce motor are. Posibil de la avans.

| Jonas_1797 a răspuns:

Aaaa,aceeasi problema a avut-o tata si a umblat la jigler.

| Jonas_1797 a răspuns:

Adica a desfundat jiglerul.