| Adrian4759 a întrebat:

Ce credeti ca ar fi mai bun un cd-player auto cu stick sau cu cd? Ma refer la calitatea sunetului?

Răspuns Câştigător
| Cristian_6815 a răspuns:

Ambele sunt ok, mai practic este sa aiba usb pentru stick nu conteaza in mare pe ce stochezi important este calitatea melodiilor ce le stochezi, succes!

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de la player la player. Daca vrei doar ceva sa se auda clar si acceptabil te sfatuiesc sa incerci un JBL, Sony sau Pioneer cu CD. Daca vrei un sistem puternic poti incerca ceva si cu CD si Stick, dar automat si pretul creste!

regis
| regis a răspuns:

Pai cele doua nu se exclud. Cel mai bun este un mp3-player cu port usb.

| chakuza a răspuns:

Clar ca cu CD.

| alexandru04 a răspuns:

Pai cu CD merge mai bine.adica se aude mai bine.acuma depinde si la ce sistem asculti.

| Sofer a răspuns:

E cam acelasi lucru. Nu are legatura daca are cd sau nu sau ca are usb.

| brokenkid a răspuns:

Depinde de parca, eu as lua walkman de la sonyericson acesta este cu stikm, calitatea este foarte buna, superioara!

| ina25bin a răspuns:

Categoric cu cd.calitatea sunetului e mai buna.