| Num3Ascuns a întrebat:

Ce defectiuni ati avut la masina?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Defectiuni la masina nu prea am avut pentru ca tot timpul sunt atent si efectuez verificari periodice pentru a preîntampina anumite surprize ce pot interveni in trafic. De curand am pregatit masina pentru sezonul rece, am inlocuit antigelul, lichidul de la instalatia de spalare a parbrizului si am montat cauciucurile de iarna.

| mgtow a răspuns:

Valvula E/R care e situata la motor e un conduct de aer, filtrul de la teava d esapament l-am curatat, si convergenta, a fost aliniate rotile. Un opel vectra anul 2004 acestea au fost probleme recente, poate rezista un timp pana face hop din nou.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până acum nu am avut probleme cu maşina, o am în garanţie.
Nu m-a supărat până în acest moment.
Pa, pa.

| Georgel26 a răspuns:

Salut~Momentam nu am carnet insa tata are un Ford Mondeo MK1 din 1995 1. 6 si 16V, iar in afara de o problema la motor(nu prea se alimneteaza cum trebuie si inca nu am descoperit cauza) nu a avut absolut nimic si are 350 000 km la bord.Asa ca batranica se tine bine.cat o mai putea big grin

| Claudio a răspuns:

Am un vw passatdin 2007 si sunt foarte multumit de ea am avut un accident frontal cu un polo iar masina mea a fost dpar putin zgariata pe cand la polo 3000 de euro au costat reparatile.happy

| Damian a răspuns:

Un alternator, un rulment, ungiul de convergenta dereglat, releu regulator, focus 2001

| Sofer a răspuns:

Pana acum nicio problema, sunt foarte multumit.