| Num3Ascuns a întrebat:

Ce parere aveti despre Dacia logan stiu ca este o masina mai putin buna dar asta imi permite bugetul? Dar totusi se repara usor la fel cum se strica si ce defectiuni apar cel mai repede?

6 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

N-am Logan, dar crede-ma ca din ce-am auzit e o masina super ok. Pentru faptul ca scrie DACIA pe ea multi trag concluzii pripite. E o masina robusta, atat la caroserie cat si la motor, fiabila, n-ai treaba cu ea... mai ales cu un 1. 6 DCI, esti boierwinking

| mihaa a răspuns:

Suspensie si directie, astea sunt primele si cele mai dese( in functie si de cum o exploatezii)

| BRG a răspuns:

Salut a m un prieten care ceste taximetrist pe dacie logan, și este foarte mulțumit de mașină, o are de mulți ani și nu l am auzit niciodată că ar avea probleme cu mașina.

| xuanbou a răspuns:

E Renault, care inseamna piese scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat! in primul rand parca te urci in caruta! te miri ce cauta cercu ala care se numete volan, iar schimbatoru ala de camion parca e bagat in scaun! scuze de comentarii asta e parerea dupa ce am condus de cand ma stiu mai multe modele mitsubishi! nu zic ca celelalte marci ar face exceptie - corsa, WW, BMW. daca vrei ceva asemanator loganului la pret dar dotarile unei masini de fite de 18000 de euro ia-ti un mitsubishi colt 1100 cm cubi 3 pistoane 75 Cp - la cele 10, 5 sec 0-100 si top speedu de 195 Km/h consum 4, 7 - 5, 5 - 7, 0, abs, ebd, eps si lista continua in dotarile standard la 9000 de euro si ceva nu se compara cu nimic! documentare placuta! investesti un pic dar ai o viata! viata motorului este de 700. 000 de km in regim de turatii 4-6000 - daca are baia de ulei de 5 l - :-P bafta

| TheToxicNightmare a răspuns:

Dacia Logan e naspa dar sa stii ca masina mea este marca asta si nu s-a stricat nici macat un pic. Te-am pupat.kiss