| rijkaard a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg dintre un Lamborghini Testarossa sau un Mustang model 1968?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie nu imi place Lambo, ca are gemuletele mici, si noaptea nu vad bine bordura, cand ma urc pe trotuar, in fata blocului. Bineinteles, am pus si folie de bazar, ca am numerele S P P. Exact asa, cu spatiu intre litere.
Am vrut sa iau Mustang, bineinteles ca era o optiune pe langa un Lambo, dar nu am gasit cu climatronic bizonal, iar ESP-ul dadea cu virgula in gard.
P.S.: Toata lumea stie ca motoarele Ford sunt pretentioase la combustibil!
Eu te sfatuiesc sa-ti iei elicopter, dar ai grija cum pui antena de la CB, sa nu dea elicea in ea.

| rijkaard explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am elicopter si salupa doar ca un sport car as avea nevoie si de un avion particular pe viitor cat despre ford e ok nu consuma mult

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru rijkaard):

Skijet?

| johnnny123 a răspuns:

Ia-le pe amândouă, să nu mergi în fiecare zi cu aceeași mașină, ca săracii.

Eu aș suda Mustang-ul cu roțile în sus pe acoperișul Lamborghini-ului, în caz că te răstorni aterizezi tot pe roți.

Apropos, Testarossa e Ferrari, nu Lamborghini. Nu de alta, dar să știi ce să ceri la magazinul de fantezii.

| rijkaard explică (pentru johnnny123):

Lamborghini miura am vrut sa scriu numai cand scriam mesajul ma uitam cu un ochi la ferrariul meu din curte

| rijkaard explică (pentru johnnny123):

Koszonom szepen Janos 123

| M7Seven a răspuns:

Legendarul Golf IV ALH, merge bine pe langa elicoperul ala si salupawinking