| anonim_4396 a întrebat:

sfatuiti-ma ce model de imprimanta sa-mi i-au.
funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti. Daca te pasioneaza fotografia/desenele si iti doresti printari high-level, Canon ar putea sa-ti satisfaca dorintele. Daca ai insa nevoie, in principal, de printari/scanari/copieri texte, schite fara mari pretentii, atunci iti recomand multifunctionalele HP. Sunt mai longevive decat dispozitivele altor branduri.
Sfat major: evita imprimantele/multifunctionale Epson. Nu renteaza ca mod de configurare hardware (au capul de printare pe aparat, nu pe cartus, iar daca nu folosesti imprimanta o perioada de timp si se usuca acel cap, risti sa arunci tot dispozitivul, nu doar cartusele, cum se intampla la HP si Canon).

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nu vrei sa-ti plangi banii, imprimanta laser. Sa-ti aduci aduci aminte de acest sfat in caz ca iti vei lua imprimanta pe jet. Fa o documentare aprofundata inainte da e face acest pas.

| danielaxyz a răspuns:

Xerox,e foarte silentioasa

| mihaelapestrita a răspuns:

Buna. Eu iti recomand o multifunctionala Canon, cea de aici http://snipurl.com/canon_pixma_mg3150 este foarte bune. Acum nu stiu ce buget ti-ai alocat si nici ce ai vrea sa faci cu imprimanta, insa iti spun cateva avantaje:
1. Primul aspect are un pret super OK.
2. Poti printa fata/verso.
3. Poti printa poze la calitate f buna.
4. Poti primi cadou o geanat pentru laptop

| LoveAnime4ever a răspuns:

Eu iti recomand PIXMA MP495. E foarte buna si are si scaner si xerox si e si alb-negru si costa in jur de 280-350 lei noi.

Sper ca te-am ajutat
Funda big grin

| tudor2000 a răspuns:

Eu spun sa iti iei Lexmark e332n e foarte buna si face treba! big grin eu asa