| revelatia2003 a întrebat:

Ce marca de automobile sa fie cea mai buna din punctul de vedere al fiabilitatii?

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Hello!
Din punct de vedere al fiabilității, ador Audi, Volkswagen, Opel, Toyota, Mitsubishi, MCV-ul nostru happy, Ferrari.
Sa ai o zi frumoasa!

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Din punct de vedere al fiabilitatii conduce detasat Volkswagen nu se poate compara cu nimic si pe locul 2 este Toyota care vine puternic din urma si modelul Land Cruiser se ridica la nivelul Volkswagenului in rest raman pe locul 2 celalte modele, urmate de Mercedes mai ales G Class care este tanc ca si fiabilitate!

| mgtow a răspuns:

BMW, ferrari, mercedes, nissan, porsche, toyota.

Apache
| Apache a răspuns:

As zice rolls royce!
Nu exista o masina facuta cu o asemenea maiestrie

| Ellayboy a răspuns:

In special masinile produse in Germania sunt f.fiabile, cum ar fi VW, AUDI, BMW, MERCEDES, dar si modelele japoneze sunt fiabile.

| Kiddzutsa a răspuns:

Audi, ford si mercedes straight face, din cate stiu eu.

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

Dacia

| jessejames a răspuns:

Kia C'eed. Dar orice Opel merge struna din punctul de vedere al fiabilitatii.