| AnaMariii a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptop? Din punctul vostru de vedere?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am instalate sute de sisteme de operare si spun ca nu exista cea mai buna marca de laptop,am avut probleme cu toate marcile,totul depinde de norocul avut,in ziua de azi nu exista calitate si doar cantitate, mereu cauta si vezi pareri,rating, rewieu cauta modelul pe amazon, Youtube, eMAG acolo sunt multe parerii, nu recomand sa fie glare, sa aiba hard de 5400 rpm, sa nu fie full hd, sa nu aiba placa dedicata video, producatori doar asambleaza atat, acele componente le face cateva frme mari, Intel, nVIDIA face cpu si placa video kinston memoria ram si hard etc

urgent cand cumperi un laptop un ssd

| corbulalbrosu a răspuns:

Sony (Vaio).

| FaraNume1245 a răspuns:

Cea mai buna marca e Alienware, dar nu conteaza marca, ci ce are in el.

| Tpuist a răspuns:

Lenovo e foarte bun. Îl recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| Le0Balen a răspuns:

Acer (predator) x21 pentru ca are i7 douo placi video gtx 1080 ecran curbat cum nu a mai avut niciun laptop

| Butnariu_Diana_2001 a răspuns:

Lenovo.Am si-s foarte multumita.

| crystina244 a răspuns:

Asus

| Elena_Comsa_1981 a răspuns:

Lenovo,Sony