| George_Enescu_1971 a întrebat:

Ce marca de autoturism second hand este mai fiabila visavis de calitate/preț?

Răspuns Câştigător
| Black38 a răspuns:

Honda și Toyota

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ford Taunus, Ford Mustang, Mercedes Cobra.
Masini considerate de "epoca", dar foarte fiabile si durabile.
Usor de intretinut si reparat, aceste masini au facut sute de mii de kilometrii, cu reparatii minime, ce se puteau face deseori chiar acasa.

Cine a detinut asemenea masini, sa-a despartit de ele cu greu si le regreta toata viata.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Care ou e mai bun de mancat dupa 20 de zile? Ala alb sau ala galben?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opel, Renault, Ford.