| walkeR1 a întrebat:

Ce masina imi recomanda-ti sa-mi iau, abia mi-am luat permisul?

Răspuns Câştigător
| KissAndor a răspuns:

Salut. Felicitari. Eu iti recomand pana capeti ceva experienta, masini second hand pana in 2500euro (Ford Fiesta/Focus, W Golf/Polo, Opel). Iti recomand ca acetele masinii sa nu faci pe numele tau, pune-l pe un parinte sau pe bunic. Grija mare, numai bine.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Logan sau Opel pe benzina.

| OldSoul a răspuns:

Ascultal pe KissAndor, cam acelea sunt masinile pe care ar fi bine sa le aiba un incepator, acum nu e neaparat sa fie o masina mica ca dimensiuni dar sa nu fie una "scumpa" in rest tu si cel mai bine cum te descurci la volan si in functie de asta te poti hotara ce masina iti vei putea lua, si desigur un factor important e unde locuiesti, desigur daca locuiesti in Bucuresti cel mai bine e o masina mica si fiabila (golf), in timp ce daca locuiesti in orase medii la tara iti poti lua o masina mai voluminoasa (passat de exemplu) dar esentialul e pretul.
Deci pe scurt ia-ti o masina cu care sa te descurci, asta conteaza, si desigur si putin aspectul pentru ca asa suntem noi tineriwinking.

| walkeR1 explică (pentru OldSoul):

Asa-i aspectul conteaza

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un Logan 1.

| Otto2014 a răspuns:

Logan.

| supraking a răspuns:

Dar pe ce masina ai facut orele de conducere?