| CocoMexii a întrebat:

Ce masina iti doresti? Ti-o permiti?happy

Răspuns Câştigător
| Trefla a răspuns:

Audi A1.Pur si simplu superba masina

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nissan Patrol 2011 V8 diesel si da mi l-as permite daca nu as baga bani in firma...

| MaxiValau a răspuns:

Renault fluence- va fi in fata blocului meu in max. oluna (am platit avansul de mult)

| Roxy_9585 a răspuns:

1.Un audi A4
2.Nu mi-o permit ca am doar 13 ani

| XxAlexandruxX a răspuns:

Toata lumea si-ar dori o masina luxoasa si cu motor puternic dar nu si-o permit trebuie sa te gandesti daca poti intretine masina(impozit, asigurare).O masina buna si ieftina este Cielo nu costa mult si impozitul e 4 milioane pe langa Audi A8 de exemplu care impozitul este de 70 de milioanewinking

| Chellu a răspuns:

Mie unu imi trebuie in Golf 3 si da mi-l permit

| Dan_7053 a răspuns:

Exact de acord cu kripton toata lumea se viseaza la 14 ani ca vrea nustuce masina dar cand ajunge pe la 18 19 ani si zice frate chiar imi trebuie masina devine f greu.