| tpu12345678 a întrebat:

Ce mașini până în 2000 euro îmi recomandați?
Îmi puteți da câteva exemple?

13 răspunsuri:
| Radandam a răspuns:

Deci cauți o căruță sa înțeleg... la banii ăștia îți poți lua o Dacia Logan 2004. (asta ar fi maxim), o super nova, trabant, Dacia 1410 cam astea poți.

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

O masina de spalat vase?

| laurentiu80 a răspuns (pentru Radandam):

Tu macar ai vazut in viata ta 2000 de euro? laughing Iti poate lua un golf 4, un fiat Punto, o Skoda Fabia, Peugeout 307 sau 206. Eu as alege skoda Fabia sau Pegeout 307. Chiar iti poti lua o masina destul de bunicica la banii astia.

| laurentiu80 a răspuns:

Ce mentalitate de roman infect ai. Pune omul o intrebare, si-i dai un raspuns ordinar ca si tine. Pai ce masina am eu nu o gasesti pe nici un site de vanzari din Romania. Doar daca ai veni la mine in SUA, poate o sa ai si tu ocazia sa conduci o masina ca a mea.
laughing

| tpu12345678 explică (pentru Anonimmaaa888890):

O mașină să o spăl pe mă-ta

| tpu12345678 explică (pentru Radandam):

În căruță stai tu cu tot neamul tău

| tpu12345678 explică (pentru laurentiu80):

Am văzut și mai mult de 2000, dar ție dacă îți dau 50 de lei mă lingi și în pu*ă

| laurentiu80 a răspuns (pentru tpu12345678):

Ba penalule i-am raspuns altuia nu tie. Esti dus cu pluta, nu ma cobor la nivelul tau.

| Radandam a răspuns (pentru laurentiu80):

Ce se cearta prostii între ei, pentru ca vrea sa își cumpere unul o căruță la maxim 2000 de euro. Ai putea încerca și o trotineta electrica la banii ăștia.

| tpu12345678 explică (pentru Radandam):

O să încerc trotineta că de maică-ta m-am săturat

| tpu12345678 explică (pentru laurentiu80):

Ce nivel ai tu, mă?
Te văd pe stradă te scuip în gură

| Radandam a răspuns (pentru tpu12345678):

Da, te ai saturat de ma ta, mai nou faci și incest. Știm cu toții acum ca o m*uiam pe ma ta pe traseu. A înghițit și spe*ma de la mine. E o fata bună ma ta

| laurentiu80 a răspuns (pentru Radandam):

Mi-a fost mila de el si i-am luat apararea. O bicicleta mai stralucita face 2000 de euro laughing Cine stie cata foame a facut sa stranga banii astia, de este asa frustrat. E viata grea in Romanica sa strangi 2000 de euro, iar cand ii are deja e arogant, se crede ssuperior, Iti dai seama cand o sa-si cumpere caruta nici cu rahat nu ai sa-l mai ajungi la nas. Eu am un Cadillac CTS din 2019, gama luxury, la mine o masina de lux e ceva banal.