| francesca6728 a întrebat:

Hei, puteti sa imi recomandati ceva modele de masini pana in 4000 de euro?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De oras, de drum lung, mare, mica, premium, economica?

| UserRo10 a răspuns:

Opel Corsa, Skoda Octavia 2, Skoda Rapid, VW Passat b7 sau Polo.
Spune si pentru ce iti trebuie masina

| DennK a răspuns:

Am un BMW e61 525d 177 ps
Dacă ești interesat, îl am la 3000 negociabil big grin

| Stefan927 a răspuns:

Salut, ar fi: Bmw e60 (pentru fițosi laughing ), Volkswagen Touareg (consum oleaca cam mare), Volkswagen Passat B6 (motor recomandat 2.0 disel 140cp), Ford B-MAX (pentru familie si ieșiri), Mercedes C-class (motor 2.2 disel), Audi A4 B7 (2.0 disel), Seat Leon, Golf 5, Volkswagen Jetta, si lista poate continua

| Gheorghe048 a răspuns:

Salut
VW golf, dacia logan, renault simbol, skoda octavia, audi a3...