| anonim_4396 a întrebat:

Ce modificari putem aduce unei masini turbo ca sa ii facem viata mai usoara motorului si sa ne bucuram de sunetul lui? Fara a afecta fiabilitatea lui sau a altor componente.
Sunt binevenite sugestiile referitoare si la frane, suspensii, bodykit, interior orice, dar in principiu ce tine de motor/cutie/diferential/antiroll bar. etc

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O intretii corect si ii faci viata usoara. Modificari nu ai ce sa ii faci pentru ca viata ii este usoara asa cum l a gandit producatorul