| ExprimareLibera a întrebat:

Ce părere aveți despre femeile soferite? Sunt ele în general emotive?
Eu am dat doar de femei care conduc genial si de marea masă a acelora care nu au ce căuta la volan. Doua extreme, deci.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt multe care conduc ok. Primii care nu au ce cauta la volan sunt anti-talent-ii care incearca NFS in realitate fara sa aiba vreun simt "a la schumi", apoi mosnegii care nu mai cunosc legislatia in vigoare, si nu ar trece nici introducerea unui examen medical pentru permis.
Cunosc tot felul de soferite, sunt ok majoritatea. E drept ca majoritatea gafelor pe care le vad in trafic sunt facute de femei, dar totusi au sanse egale cu ale noastre, sa conduca bine.
La fel ca si in cazul barbatilor, daca nu acorda importanta soferiei decat in timpul scolii, normal ca o sa iasa niste tinte pentru 'carnea' noastra... Sau donatori/donatoare de RCA.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se orienteaza greu in spatiu si nu apreciaza distantele... nu toate sunt la fel, dar majoritatea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca sunt mai atente decat barbatii.