| WolfGhost a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre femei in general? sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Toti oamenii sunt la fel de ipocriti,falsi,mincinosi,rai, fara scrupule doar pe interes nu vad nici o diferenta intre sexe, faza cu increderea ai incredere doar in tine insuti atat, omul nu aprecieaza omul bun, sincer nu din contra isi bate joc de tine daca esti asa, prieteni la bine sunt langa tine la greu fug de tine valabil si in cazul daca ai o iubita

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, nu prea am auzit sa muste penisu laughing) Putem sa avem incredere in ele

Raspund asa pentru ca ai postat la categoria asta...

| peperonies a răspuns:

Da*

*individual experience may vary

| Suck a răspuns:

In general cam prostuțe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha?! Ce intrebare.

| CristinaSNC a răspuns:

Depinde de femeie!

| cristi10grei a răspuns:

Femeiea suna atat de natural si frumos happy depinde coane de fie care fata unele da altele nu! happy depinde cum le abordezi cum te conporti si ce le oferi aici nu-i vorba de materieal sau etc, o fata sa te placa conportament impecabil si sa vi inventiv in toate happy

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Femeile nu sunt deloc de incredere.
Deabia cateva femei, mai rar gasesti asa ceva.
Femeile-s rele..musca mai rau.
Sunt agresive.
Rele.
Dar,nu chiar toate, unele sunt atat de dragute si bune.
Dar in general, femeile-s foarte rele.
Ca niste animale.
Am incercat sa ma inteleg cu o ''femeie'' da, femeile-s foarte dificile -.-
Nu poti nici macar sa faci o gluma, iar cica ''femeia'' se supara.

| RAY a răspuns (pentru PanaDeIdei69):

Nici dumnezeu nu a multumit femeia

| PanaDeIdei69 a răspuns (pentru RAY):

Corect.
Femeile-s greu de multumit.
Cica trebuie sa le aduci ''bogatii'' chestii ca sa se ''multumeasca'' da pentru ele..asta nu-i de ajuns.

| RAY a răspuns (pentru PanaDeIdei69):

Banii=sex la asta se rezuma de fapt totul, daca analizam primatele masculi ofera hrana la scimb pentru sex, nu doar primatele in multe alte specii se intampla asta, desigur ca atractia fizica conteaza dar masculi cu hrana mai multa au femele mai multe

| PanaDeIdei69 a răspuns (pentru RAY):

Da.
Oamenii-s ca niste animale.
Inloc sa de-a pentru mancare.
Dau la prostituate.
Si se mai intreaba de ce n-au ''bani''.

Dar in viata asta NU totul se rezuma numai la ''sex'' dar.ce sa le faci.

| RAY a răspuns (pentru PanaDeIdei69):

M-am referit in relatia barbat -femeia, desigur ca viata nu se rezuma la sex, eu sunt fericit cand reusesc in ceea ce imi propun mai mult ca un sex

| PanaDeIdei69 a răspuns (pentru RAY):

Cam asa este.
Barbatul da bani pe femeie.
Femeia cheltuie.
Barbatul ramane fara bani.
Femeia-l paraseste.
Este ca un fel de joc in chestia asta.

| RAY a răspuns (pentru PanaDeIdei69):

Meriti funda man

| MissDeann a răspuns:

Doar atunci cand stii sa le dresezi/educi si sa le domini.