| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti daca as schimba suspensia si sa pun una sport pe un Cielo Executive din 2006 cu GPL pe ea? se merita? adica devine mai rigida? sta mai bine pe sol?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

O suspensie sport este mai rigida. Masina va sta mai bine in curbe, insa vei simti mai tare gropile.
Nu se merita pe un Cielo, se potrivesc pe el ca niste adidasi la pantaloni de stofa.

| anonim_4396 explică (pentru regis):

Cred ca o sa pun suspensii de opel astra tongue

| regis a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu de Cielo?

| Skylar a răspuns:

Ce treaba are GPL-u cu suspensia? oricum decat sa schimbi suspensia mai bine comprimi arcurile... oricum Cielo nu e facut pentru asa ceva, basculele si bucsele o sa cada de la socuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suspensia ei e terminata deci tot trebuie sa o schimb.

| manuel72 a răspuns:

Devine mai rigida, iar daca mai pui si cauciucuri cu balon mic ai sa simti toate pietricelele de pe sosea, ca sa nu mai vorbim de gauri.

| vallydboy a răspuns:

Nu se Merita! e model Mixt daca era vw passat ceva altceva asa laso asa sau vindeo