| RAY a întrebat:

Merita sa mergi la o sala de sport? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Da,sigur ca merită, eu de cînd merg la sală pe lingă faptul ca îmi sculptez corpul cum doresc, îmi capăt și oarecum încrederea în mine, pe lingă asta este sănătos, în plus am văzut recent ca TPU a pus o întrebare în care spunea ca una dintre metodele principale de ați dezvolta memoria este sportul.

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Poți să faci sală și acasă dacă ai ce-ți trebuie.

| Musique a răspuns:

O pădure, un parc, ceva?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate, du-te faci muschi si agati gagici

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man mi-am gasit o fata frumoasa dar are tariful mare, numi faci o donatie?

| R0R0 a răspuns:

Eu cred că da.

| Idkidk a răspuns:

Merită, merită! Eu am fost, nu neapărat am slăbit, dar mi-am întărit masa musculară!

Răspuns utilizator avertizat
| Seba2013 a răspuns:

Merita, dar sfatul meu este sa nu te obsesionezi.
Cel mult iti recomand sa mergi 3 zile pe saptamana.
Si daca mergi 2 zile, este bine.

Iar cu greutatile sa nu te obsesionezi.
Fa cu greutati normale, dar atat timp cat stai acolo, dai tot ce-i mai bun din tine.

Acuma nu stiu daca merita, dar nu strica, daca ai timp.
Poti sa iesi si in parc sa fugi... poate gasesti si niste aparate pe acolo.

| Tinna666 a răspuns:

Eu zic ca merita! nu cred ca trebuie sa mai spun cat de important e sportul..am fost mult timp practicanta de sport "acasa",asta insemnand iesit la alergat,facut programe de aerobic de pe internet si abdomene,dar am ajuns la concluzia ca daca merg la sala am mai multa ambitie sa ma tin de antrenamente din mai multe motive:in primul rand nu cred ca iti convine sa dai banii pe abonament si sa nu mergi, facand sport acasa intervine plictiseala/leenea si mereu gasesti scuze sa stai in pat, daca ai un antrenor care sa traga de tine vei duce antrenamentul la bun sfarsit, in schimb acasa dca am obosit putin sau ne dor muschii avem tendinta de a ne opri, poti cunoaste oameni noi...

| NellieLovett a răspuns:

Te poti antrena si acasa.
Fa multe abdomene si flotari.

| TheWomanCat a răspuns:

Daca vrei sa ai succes la fete, vrei sa fii sanatos si tanjesti dupa o viata mai buna atunci da. Daca esti lenes si nu te intereseaza ce se intampla cu tine atunci nu.Dar depinde de ceea ce crede fiecare persoana.

O ZI PLACUTA! happy

| gc4494500 a răspuns:

Se merita dar trebuie sa mergi frecvent pentru a avea rezultatele asteptate http://goo.gl/rYMB7q