| bogdytzu a întrebat:

Ce parere aveti de foliile care imita xenon-ul e teapa sau sunt bune? (exp:http://www.motorvip.ro/produs/folii-proiectoare-ce-imita -xenon-doar-30-ron)

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Imita dar nu reuseste, colegul meu a renuntat la ele si acum aduna, sa faca o investitie in adevaratul sens al cuvantului. Oricum doar tu poti hotara ce faci cu banii tai. Respecte

1 răspuns:
| JaguarXF a răspuns:

Se poate monta, da o tenta albastruie lumini si protejeaza farul, am pus si eu pe motocicleta si bate frummos. Am cumparat chiar de la ei si este o folie foarte buna.Parerea mea