| stiby a întrebat:

Ce parere aveti de masina aceasta VW GOLF BREAK MOTOR 1.6 16v? din toate punctele de vedere! dau funda si voturi!

5 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

E o masina nemteasca si destul de buna.Cu consumul sta destul de bine.Ca aspect arata foarte bine.Am fost si sunt si in prezent de parere ca VW nu dezamageste.Mie chiar imi place, dar acum depinde de gusturile fiecaruia.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ok, din punct de vedere tehnic e o mașină rezistentă, dar consumă ceva combustibil.

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Ca aspect e foarte oki, mai ales ca marca volkswagen e de apreciat. Capacitatea cilindrica 1400 cc, mi se pare foarte buna. Combustibil : bezina, consumul poate fi de la 5 la 8 litri/100Km. Depinde cum consideri si tu acum. Din punctul meu de vedere masina e foarte bunakiss

| Sofer a răspuns:

Mai bine iti iei cu motor de 1.9 Tdi pentru caroseria aia fiind mai grea.

| ionutdj a răspuns:

Vw.ca motoare as printre cele mai tari.si cele mai bune. chiar si pentru ce incepatori e de recomandat un motor gen VW. is foarte bune. eu am o skoda. motor 1.4 benzina distributie pe lant.e motor de golf4 e beton.is dure. stabile. bravo nemtilor fac lucruri de minune