| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre România?
Din toate punctele de vedere.

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Mediocra din toate punctele de vedere.
Sunt tari mult mai slabe si sarace si sunt tari mult mai bune dezvoltate si organizate.
Avem plusuri (forme de relief, deschidere la marea neagra, istoria in spate s-a.m.d) dar si minusuri (spitale, salarii, organizare, probleme de infrastructura, coruptia si hotia nu mai zic etc.)
In orice tara sunt probleme mai mari sau mai mici, dar se putea si mai bine... happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Meh. Cam asta ar fi concluzia. Nici dezastru dar nici decent. Sa comparam insa cu vreo 100 alte tari care nici nu au apa potabila

| Celcestietot a răspuns:

Este mult de spus aici, dar voi spune pe scurt : trebuie să evoluăm în bine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O tara de ticalosi nenorociti, aici toti cauta sa fure sa insele si sa pacaleasca lumea. Aici daca esti prost ori mori de foame ori iti primesti botezul in fu+nd la puscarie, sti tu la ce marefer.
Guvernul e de rahat atatea pardite care nu fac nimic decat sa prosteasca si sa minta populatia si in rest multa prostie.