| VortexLuz a întrebat:

Ce părere aveți de un Audi A4, Berlin, 2003, 1.8 benzina?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea veche. Cauta o masina din 2015

| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani vechime, este mult prea veche si epuizata.
Daca o iei de proiect sa mai bagi vreo 5-10.000 de euro in ea, merge, daca nu, cumpara ceva mai nou de banii care-i ai.

| Aztecul a răspuns:

Am avut aceasta masina cu motor 1.9 TDI 131 CP cu un singur ax cu came. O masina care trebuie intretinuta cu ceva banuti ( parerea mea )
Cand am cumparat masina i-am facut cam toate alea si am dat 1000 Euro ( multi zic ca sunt, am fost nebun ) dar nu am avut treaba cu ea mult timp.
O masina superba pentru anul ei. 1.8 T este ceva mai rapid decat 1.9 TDI, dar este mult mai pretentios. Mare atentie la turbina.
1.9 TDI este considerat in general cel mai fiabil motor dar intretinerea este putin mai scumpa. Acum totul depinde de tine.
Bafta!

| andrei6898 a răspuns:

Daca nu are turbina nu-i fain