| matyyyy a întrebat:

Ce parere aveti despre audi a4 cabrio an 2002 motor 1.8t 170 cai..ma tenteaza sa achizitionez o masina si voiam niste pareri.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| goldenbullet a răspuns:

Ia-ti pe motorina. Este mai ok din toate punctele de vedere. Daca vrei o masina pe care vrei sa o folosesti ani buni, sa fie cat mai simpla. 170 de cai sunt putin cam multi pentru un motor de 1, 8. Ma bucur in schimb ca ai ales o masina nemteasca. Eu sincer iti recomand Vw, Skoda sau Mercedes. Sunt Volkswagene cu motor de 1, 9 de 101, 116 sau 131 cp, care sunt foarte ok, la fel si la Skoda. Restul ramane la parerea ta. O zi faina

| JohnnyBi a răspuns (pentru goldenbullet):

Skoda nu e masina nemteasca...sunt facute in Cehia. dat si faptul ca seria de sasiu nu incepe cu W ci cu T. o.O