| ZeuS_8455 a întrebat:

Ce parere aveti despre BMW 525d are 189000 km, este din 2004? Cat o mai duce? Mentionez ca are inspectiile tehnice la zi. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Descend a răspuns:

Depinde cum o intreti, daca are inspectiile la zii o duce perfect!
Funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sa o duca inca pe atat fara probleme, conteaza doar cum a fost intretinuta

| sinstyle a răspuns:

Daca a fost intretinuta cum trebuie este ok. Dar la randul tau va trebui sa ai oferi acelasi tratament pentru a duce inca pe atat!