| tesworkout a întrebat:

Ce parere aveti despre Ford Mondeo mk3 din 2001-2003 pentru ca as vrea sa-mi cumpar unul,nu conteaza motorizarea astept raspunsuri din partea voastra cu privire la defectiuni intalnite mai des,

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Sa ai grija la motorizarile diesel, alea TDDI au ceva probleme. In rest e super ok masina la banii ei. Daca gasesti una neforjata e best buy.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun dar atentie la taxa de timbru daca intentionezi sa iei una neinmatriculata, te va costa ceva...