| gdfhjyyr a întrebat:

Ce parere aveti despre golf 4 1.4 16v?big grin

5 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Masina nemteasca, foarte buna, durabila si nici nu e piperata rau la pret.Sincer,mie chiar imi place!

| GreatScott a răspuns:

1.4 motor mic...si sigur vei avea probleme.cauta un motor mai mare

| Bazileu a răspuns:

Am o parere buna, dar sa compenseze cu CP(cai putere) ai masinii.VW-urile sunt masini durabile si care merita. Poti sa iei si second ca tot te tine mult.

| Tazzu a răspuns:

Frate,am avut pe mana un golf4 1.4 16v iarna trecuta...pot spune ca e cam puturoasa, iar 1.4 este un motor mic pentru golf... poti incerca un 1.6, sau cel mai bine de la 1.6 in sus.

| gdfhjyyr explică:

Aham,si eu is de aceeasi parare.VW-urile mi se par cele mai bune masini, dar am vrut sa intreb sa vad ce zic si altii.mersi mult