| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre VW Transporter T5 si Golf 5 in locul meu ce ati cumpara...

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Daca vrei o masina fiabila de oras ii mai bun Golf5 dar daca vrei o masina mai mare pentru umblat si ai vrei mai mult spatiu si conditi mai bune atuncea T5! Depinde cum vrei sa o folosesti! Succes!

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Stai putin, ne dai de ales intre un microbuz si o autoturism din clasa compacta? Bine ca nu trebuie sa alegem intre un autocar si un Aixam... Eu as cumpara transporterul, dar numai pentru simplul motiv ca am deja un autoturism.

| RB26DETT a răspuns:

Eu unul asa alege golf 5 pentru ca mie unul nu imi plac dubitele.

| CatalinOrzan a răspuns:

Un Golf 5!

| dracu14 a răspuns:

Golf 5 dar pentru ce iti trebuie?

| petrica1111 a răspuns:

VW Transporter T5 Este mult mai bun. Funda! :d

| andreiboy11 a răspuns:

T5 este o masina destul de mare.De pinde la ce vei folosi masina. Daca vrei sa transporti marfa sau alte lucruri T5-ul este foarte bun. Daca nu atunci Golf5.

| 123andrei a răspuns:

De ce ati alege Transporterul SAU golf 5