| anonim_4396 a întrebat:

Ce pareri aveti despre bmw 320d e 46 si 136 cp diesel. au ceva probleme masinile astea? consum?

Răspuns Câştigător
| XtremeX a răspuns:

Nu`s masini rele, acum depinde ce proprietari a avut sa nu fi fost unu care sa fi scos pistoanele din ea. Cat despre consum nu`i mare
6% poate si 7% in afara orasului
8 poate si 10-11% in oras
Sper ca te-an ajutat, bafta.

2 răspunsuri:
| andreiboy11 a răspuns:

Depinde din ce an este.Probleme nu sunt, este o generatie reusita, dar ti.am zis, conteaza anul.Consumul e pe undeva la 8l.

| alexhdd a răspuns:

Din ce am citit marea majoritate au probleme cu A.C in rest masini foarte bune, acum ai si tu grija ce iti iei ca de obicei se disele'uri se trage ca de sosete.