| Alexsn a întrebat:

Ce pareri aveti despre Linhai ANIVERSARY 300? Ce probleme sunt la el.... Astept in special pareri de la cei care au avut sau au!

2 răspunsuri:
| condreavaly a răspuns:

Daca e 4X4 iti ugerez sa il iei daca vrei sa il cumperi. pretul la nou este undeva la 2500-3000 euro. eu am facut cuiva cadou si merge de rupe baraca. e foarte bun/ cica

| Alexsn explică (pentru condreavaly):

Un SH in 2000 de euro sa nu depaseasca e bun adica nu o sa am probleme cu el? http://www.atv-de-vanzare.ro/......INHAI.html modelul asta