| emoboy a întrebat:

Ce pot sa fac la pielea de pe scaunele de la masina sa nu crape?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sa ii pus parasolare in geam sa nu o bata soarele, sa le dai din cand in cand cu solutii de intretinere speciale care se gasesc la magazinele de piese auto sau la cele de cosmetica auto, spalatorii auto undeori dar ai slabe sanse, statii de alimentare cu combustibil si sa nu zgarii pielea cu capsele de la blugi sau asa ceva, sau daca vrei sa o pastrezi impecabila sa ii pui niste huse pe scaune si bancheta!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sa ai grija cine intra in masina ta sa aiba hainele curate si sa nu dea mult soarele ca deterioreaza pielea.