| Mitrecelmare a întrebat:

Ce recomandati ca prima masina? am buget maxim de 10 mii de euro. Nu stiu intre Audi a4 2008+, BMW seria 3 normal/coupe 2008 +, VW Passat CC sau Scirocco. Cam astea mi-ar placea. Daca aveti alte propuneri sau contra argumente le accept cu drag!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Passatul, pentru ca probabil in suma aia va fi masina cu cei mai putin km si cea mai noua

| Mihai1810 a răspuns:

Ca incepator nu iti recomand sa iti iei o masina asa scumpa, pentru ca fiind incepator probabil o vei lovi sau zgaria reparatiile fiind destul de costisitoare. Ca incepator daca as avea 10 mii de euro nu i-as da pe toti pe masina. Mi-as lua o masina de 2000 maxim 3000 de euro iar restul i-as pastra. As tine masina aia ieftina 1 an jumate sau 2 pana invat sa o stapanesc bine si sa nu imi para rau daca am lovit-o apoi as vinde-o si mi-as lua o masina mai scumpa. Daca totusi vrei direct o masina de 10 mii de euro eu as alege audi a4.

| NeeSan a răspuns:

Zii ce vrei de la o masina: Lux, sportivitate - ambele, etc.
Imi dai reply si iti recomand niste masini in functie de ce cauti

| TheGodfather007 a răspuns:

Alege doar intre Audi a4 si Vw Passat CC. Astea sunt 2 masini elegante, frumoase, de calitate si puternice in acelasi timp. Depinde de tine ce iti place mai mult. Eu personal am un C class din 2009 dar l-as da pe un Cc oricand.