| shoBy1 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o masina, ajutati-ma sa aleg care este mai fiabila dintre Golf 5, Audi A4, Bmw seria 3. ? dar vreau si pareri de ce acea masina si nu celelalte.

6 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ia-ti un volvo s80 de prin 2000, dai pe el maxim 4000 euro, mai putin decat pe celelalte, ai putere siguranta fiabilitate si un design de nu are audi in 2007!

| shoBy1 explică:

Am 21 de ani si e a 2a masina dupa un golf 3.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca e prima masina ia-ti altceva, depinde si ce varsta ai

| viotedy a răspuns:

Golf 5, deoarece vw e regina auto.

| ioachimb a răspuns:

Nu conteaza ce masina ai, ci cum o conduci, de-ti iei un bolid, parintii tai ti-au oferit degeaba, TOTUL!

| Cascacul112 a răspuns:

Pai sa-tu spun. Depinde la ce te referi...
Daca ar fi sa achizitionez eu o masina mi-as lua golf 5 deoarece are si un design frumos la privire si te si simti confortabil in el.
Eu am avut golf 5 si stiu ce vorbesc.
Sper ca te-am ajutat cu acest sfat