| deny_8448 a întrebat:

Ce sa fac ca iubitul meu sa se simta cat mai bine cand facem dragoste?

17 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pentru ca ai postat la Auto&Moto, cred ca primul pas este sa va luati o masina mai mare. Sau o rulota. Veti avea mai mult spatiu sa va desfasurati si automat va veti simti amandoi mai bine.
Daca aveti Tico, Matiz sau Spark, nu uitati sa cititi cu atentie instructiunile inainte, sa nu ramaneti blocati prin masina in pozitii dificile, ca nu va mai scoate numai descarcerarea big grin.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Femeia poate face un barbat fericit daca se simte iubita cu adevarat. Fie ca esti barbat sau femeie trebuie sa faci ceia ce simti alaturi de persoana iubita, sa nu refuzi micile nebunii in pat, sa faci ceia ce simti tu ca lar face fericit, trebuie sa folosim cat mai des acel cuvant magic ''te iubesc''.

| Roby67 a răspuns:

Ceea ce face si el sa te simti tu mai binewinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ti-as spune eu, dar nu am voie aici! Geme si tu cu patos, sopteste-i la ureche dirty words, striga-i numele in mod repetat, intarata-l pe unde ii place lui... Las sa-ti mai spuna si altii!

Elianna
| Elianna a răspuns:

A, am uitat! Simuleaza (daca n-ai) orgasme repetate. O sa-l faci fericit!

| bestia a răspuns:

Ia=i un motor. Dupa o calatorie de 2 saptamani, cand o sa ajunga acasa o sa fie... poveste.big grin

| florinel_8849 a răspuns:

Fa ca pisica in luna februarie poate ca o sa inteleaga ceva

| selef a răspuns:

Mai cheama o prietena sau doua.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Renunti la inhibitii, daca ai ceva de povestit astepti pana terminati, nu cazi pe ganduri, nu ramai cu privirea fixa in tavan. Ii folosesti corpul pentru a te simti bine si faci orice iti vine in modul cel mai natural. Trebuie sa fii acolo si sa te bucuri la maxim de moment, fara sa gandesti prea mult. Nu astepti pasiva sa iti "produca el" orgasm, ci te folosesti de el fara retinere pentru a avea. Daca te prefaci in vreun fel in timp ce faceti dragoste ai putea la fel de bine sa consideri ca partial relatia voastra nu e una sincera. Prima conditie pentru a fi buna la pat este sa te bucuri tu sincer si fara piedici de apropierea cu el, sa ai o placere autentica in momentele alea fara sa te gandesti la altceva, te lasi dusa de val, n-ai decat de castigat. E un act ce tine de instinct, nu de conduita sociala, asa ca nu te gasi fix in momentul ala sa judeci. In momentul ala il simti, si mergeti amandoi in voia simturilor. Restul vin de la sine, odata ce nu te apuca rusinea fix atunci cand nu e cazul.
Daca e cazul, picioarele si mainile epilate, iar acolo ai grija sa nu dai cu lama, parul aspru nu se impaca cu o zona erogena sensibila.
Si inca ceva: mirosul. Nu-ti dau sfaturi de igiena personala, insa: cremele de corp iti lasa un miros placut al pielii, daca folosesti un parfum ai grija sa fie discret, ai grija sa fii curata in zona intima dar tine minte ca lubrifiantul natural are si un rol excitant pentru el. Fiind un act care implica si excita toate simturile, totul trebuie sa fie prielnic atunci. Restul tine de potrivirea intre voi doi. Si inca ceva: niciodata sa nu aveti vreo discutie neplacuta la scurt timp dupa. Daca face ceva ce nu-ti place, il inveti delicat, aratandu-i.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fă-i o felaţie în prealabil.
Şi da, mai cheamă 2-3 prietene happy

P. S. Eu m-aş prinde dacă ai simula orgasmele repetate. Depinde ce experienţă are iubitul tău.

| Filly_6570 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa purtati o mica discutie despre ce si cum va place sa va stimulati placerile, ar trebui sa conteze in egala masura satisfacerea ta si a lui. Mai e un lucru, nu e obligatoriu ca problema sa fie la tine. Da-ti frau liber imaginatiei nu va interziceti nimic schimbati mereu cate ceva in felul asta nu va aparea automatismul si incercati mereu cand aveti timp un preludiu de macar o ora.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Avand in vedere ca aceasta intrebare este la categoria auto-moto, eu ti-as sugera sa ii dai niste reviste cu motociclete inainte sa-l exciti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selef, good idea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selef, good idea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa fi mai femeie! Incerca sa intelegi ce vrea un barbat si sa participi, nu sa " stai "! Asa se va simti si el bine dar si tu!

| LoLo a răspuns:

Fi cat mai dulce cu elhappy...

| GabicoolXXL a răspuns:

Dacavrea sa faca dragoste intr-un fel anume cu tine, accepta si fa-te ca vrei si tu sa o faci, si daca o sa practici aceasta idee, practic-o cu multa bucurie si ''pofta''