| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.cum imi pot "rupe" iubitul atunci cand facem dragoste? vreau sa il fac sa se simta maxim de bine, pozitii sau na orice altceva. orice raspuns imi va fi de ajutor:* thanks:*

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

thinking fiecare cuplu are felil lui de a face aceste lucrusoare!
incearca si tu ceva nou,o lenjerie maximatongue s dea pe spate pe oricinetongue si apoi excotal si sarutal peste tot pana innebuneste si daca le ai cu oralele,fa si asta,so apoi te pui peste el si faci yoata treaba, bineinteles, mai schimbi la pozitii dar sa faci tu cam totul si sa fi cat de rea potitongue asta le placetongue

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ăsta fiind sfatul tău de virgină cunoscătoare?

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Asta fiind sfatul meu dupa o relatie de un an si ceva, si momentan intr-o relatie de 3 ani si 7 luni!
alte intrebari?

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Da,mai am una:
Cum te descurci în pat?

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

D bine! daca nu ma descurcam bine,cred ca as fi fost inselata deja,nu crezi?
si cat despre raspunsul pe care i l-am dat fetei de mai sus, nu stiu cati ani are, asa ca daca te gandesti ca are 15 ani ia-i fi dat alt raspuns? sincer!
eu am incercat sa uu spun ceva mai mna, cat de cat sa o ajute! dar nu ceva cu jucarii sexuale, bile si alte faze pentru ca nu ii stiu varsta si apoi o vad la stirile protv la urgente ci ceva prin fund!

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Alina,liniște-te.Nu pricep de ce sunteți așa înțepate voi fetele când se vorbește despre performanțele voastre sexuale.

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu sunt intepata si sunt f linistita!
eu ti-am rasp doar la intrebaretongue
acum sper ca nu urmeaa sa ma intrebi si in ce pozitii staulaughing
ca la asta nu iti mai raspundtongue

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Glumeam,sincer.Nu am intenționat să te enervezi sau ceva, scuză-mă de inconveniente.
Totuși.în ce poziții stai?laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu m-am suparattongue
nu sunt genu care sa ma supar din oricetongue si ca sa crapi de ciuda sa stii ca nu ai reusit sa ma enervezitongue
pozitii?thinking cred ca in 3 ani si ceva le-am incercat pe toatelaughing si in toate camerele din casalaughing tinand cont de faptul ca nu stau la mine in oras ca sunt plecata la facultate si stau cu prietenul meu in chirie singuri singurei, deci dezmatzzzzlaughing)

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ce-ți mai place viața!rolling on the floor

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Virgină cunoscătoare spuneai?
vezi cum nu trebuie sa iti faci o impresie despre un om de la prima conversatie?laughing

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nu îmi făcusem nici o impresie, doar simțeam că e rost de-o conversație d-asta.laughing
Ah, în fața ta mă simt neinițiat.blushing

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Dc? cati ani ai?
esti si u un virgin mai bine informat?batting eyelashes

| Nolbert a răspuns (pentru AlinaaAli):

S-a retras cand i-ai pus intrebarea astarolling on the floor...ii da cu virgulaaaaa; x...

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nolbert):

Da! ce sa-i facem? se baga si el in seama si cand e vb de ceva serios coada intre picioare si atata il mai vezilaughing
probabil i-a fost frica sa nu ii propun cevalaughing

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sunt cel mai virgin!blushing
Vrei să mă inițiezi tu?batting eyelashes

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Nolbert):

Nolbert,cursurile de onanie cu picioarele se țin la tine în baie, nu pe TUP.

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu ma incurc cu virgini!
e prea complicat!oh go on

| AlinaaAli a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Asta e buna!laughing

| NoChanceForUs a răspuns (pentru AlinaaAli):

E rândul meu să zic „Asta e bună"laughing

| Nolbert a răspuns (pentru NoChanceForUs):

rolling on the floor.mda! adevarul asta doaree uneori!devil

| Nolbert a răspuns (pentru AlinaaAli):

laughingmai stii! sse tinea bine baiatul!laughing...

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nolbert):

Cand a fost vb de practica, s-a taiat ca maioneza!

24 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Un sex oral o sa-l dea gata

| TheXBitchy a răspuns:

Depinde...dragut ar fi sa il surprinzi cu un sex oral, de obicei baietii se topesc la asta happy