| scumpikatha101 a întrebat:

Am 12 ani. Stiu ca sunt mica... Cum il fac pe iubitul meu care are 11 sa facem dragoste?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce sa faca? De unde stii tu ca la 12 ani i se scoala? Nici sperma nu are la 11 ani.Ba,voi ati innebunit? Vedeti-va de papusele si masinute.Nu sunteti pregatiti pentru asta. Daca as fi tactu ce nana ti-as da!

| Drimmero a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!

| LoveSleep a răspuns:

Cu multe bomboane.
Să vă distrați si nu uita să ai grijă, la al 3-lea orgasm să-l lași să se odihnească.

| Florentina9210 a răspuns:

Cu copii ca voi se duce tara asta de rapa. In loc sa stea mintea la invatat tie iti arde de sex. Daca as avea un copil ca tine, numai pe afara ai dormi.

| Madesz a răspuns:

Sa speram ca e o gluma.

| Nitunitu a răspuns:

Fa-l pe iubitul tau sa uite subiectul asta si adu-i aminte dupa casatorie.

Succes la scoala si la joaca cu copii afara!

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Vorbeste cu el, oricum aveti grija sa va protejatiwinking

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite nu vreau sa te judec sau ceva da uite poate sunteti un pic cam mici si totusi gandeste-te la cum os a fie cand o sa ai 20 si o sa-i zici cuiva ca ti-ai pierdut floarea la 12 si o sa fie ciudat uite totusi poate ai vrea sa astetpti

| andreea6 a răspuns:

Sa faceti dragoste cand? inainte sa faceti tema la mate, sa pictati cu acuarelele si sa va jucati cu plastilina? Da-ti 2 palme si te trezesti la realitate. Eu zic mai bine sa te uiti la desene animate si sa lasi prostile

| CreepyEmo a răspuns:

Hey. Parerea mea este ca mai bine nu te grabesti deoarece esti cam mica pentru a face dragoste..corpul tau nu e inca destul de dezvoltat si gandeste.te ca daca iti pierzi virginitatea de pe acum.ce o sa mai faci la 18 sau 20 de ani? Plus ca daca dupa ce o faceti va despartiti? Daca el le va spune colegilor ce ati facut? O sa rada toti de tine. daca afla prietenii tai buni? Isi vor pierde increderea in tine.te vor ignora..nici nu mai vorbesc daca afla familia..si de unde faceti rost de protectie? Sau vrei s.o faci fara? Doamne fereste sa nu ramai gravida..sau sa iei vreo boala cu transmitere sexuala.te rog eu mult gandeste.te inainte sa faci ceva! Nu vreau sa patesti nimic neplacut care ar putea sa te coste toata viata! Ai grija de tine!

| MyLifeAsIli a răspuns:

Ce doamne iarta-ma,esti cretina?
Fata asta e o pustoaica fara tigle pe casa care a auzit si ea de cuvantul,, sex" si a zis ca ar fi bine sa faca pe proasta, pardon sa arate ca e proasta.
Fata, mami, eu am 18 ani si ma gandesc la viitor si la slujba pe care o am nu la sex.Tu vrei sa faci misto.Te gandesti macar ce ar spune parintii tai daca ar vedea ce intrebi tu la varsta de 11 ani pe un site unde nu cunosti cu cine socializezi? Te gandesti ce ar spune ca tu chiar crezi ca ai,, iubit" si ce iti propui tu sa faci cu el de la varsta asta. Teoretic ma pot considera deocamdata inca un,, copil", dar daca tu ai fi copilul meu cred ca te-as arunca pe geam de la etajul 3 cu capul in jos.Ti-ai umilit familia si ai aratat ca msica-ta habar n-are sa te creasca.In primul rand ti-a bagat prostii in cap sau a lasat pe cineva sa o faca.In al-doilea rand, te lasa sa iti faci asemenea conturi sau nu-ti conturi.Rusine! Rusine tie si familiei tale!