| Miihaa a întrebat:

De ce pe iubitul meu il dor testiculele? o fi ca nu facem dragoste

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se excita tare cand va sarutati si apare durerea.Este incepator in ale sexului.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. In timpul cand se excita daca nu ejaculeaza il dor testiculelele

| Atotstiutorul a răspuns:

Si mi-e imi e scarba de tine!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din cauza ca iti bati joc de el, este vorba de chestie de bun simt, pun pariu ca faceti petting il exciti pe saracul baiat si ii spui ca nu vrei sex, trist. sunt curios cum ai reactiona tu daca ti-ar fi foarte foame, iar prietenul ti-a gatit mancarea preferata iar in secunda doi ti-a si luat-o din fata tu nici macar apucand sa gusti, ti-ar place\? Invata sa fi mai educata si responsabila, daca stii ca nu esti in stare sa oferi sex nu ii mai irosi timpul degeaba si nu iti mai bate joc de el, sper sa fie suficient de istet sa se desparta de tine, fetele ca tine imi provoaca scarba

| FilipSergiuPaul a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Buna uite sti nu e chiar asa adica degeaba faci mancarea preferata ca daca nu sti sa o gatesti oricum nu-i bine sti ce zic la fel sin pat ahahahaha

| raluk27 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

De unde stii ca nu incepe el pipaiala, dezbracatul si alte joculete excitante?
In frecvente cazuri, baietii sunt cei care insista, deci isi fac rau singuri.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru raluk27):

Aici intervine si atitudinea fetelor, au gura sa spuna NU inainte sa icneapa aceste jocuri

| raluk27 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pentru unii baieti, "nu" inseamna "da" si insista.

| Pământul a răspuns:

Eu ocazional imi dau pumni in testicule din greseala si ma dor cateva ore big grin dar dup-aia imi trece

| RAY a răspuns:

Poate

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca asta este cauza.

| Goete a răspuns:

Da, poate fi fin cauza asta. Dar il poti alivia facandu-i o laba, chiar daca nu esti pregatita sa faci dragoste cu el. Asta depinde de tine...

| VelaJohnny a răspuns:

Cum ti-a spus asta? laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Poate fii si din motive medicale.Trimite-l pe baiat la doctor, sa nu fie o problema grava, Doamne fereste! E dragut totusi cum te ocupi de problema iubitului tau, bravo!

| 4psiho a răspuns:

Uite o analogie, poate o să-ți fie mai ușor să înțelegi!
O reportera face un reportaj despre boala vacii nebune. Intervievat este un taran posesor de vaci:
- Domnule Taran, va rog sa ne explicati motivul pentru care aceasta boala este numita "a vacii nebune"?
- Pai, cum sa va explic? Eu mulg vaca o data pe zi, iar vaca este data la taur o data pe an, ma intelegi?
- Da. Nu, nu vad legatura!
- E simplu, e ca si cum ti-as mangaia sanii in fiecare zi si ti-as pune-o doar o data pe an.

| keepcalm99 a răspuns:

Daca doar il exciti pe saracu' baiat.