| XatomisX a întrebat:

Ce scutere imi recomandati la 2000 lei? nou sa fie de oricare poate fi si in 4 timpi nu e problema poate prinde si 45km/h maxim

5 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

La pretul asta gasesti numai chinezarii care nu rezista mult timp.Incearca sa cauti un Kymco(am auzit ca sunt bune)sau un Rieju!

| darrio2007 a răspuns:

Scutere noi la pretul asta nu gasesti.Ia-l in rate.

| darrio2007 a răspuns (pentru XatomisX):

Ok.Noroc ca ai prins reducere.Ai vazut cat este pretul normal. 4100 lei.Sa-l stapanesti sanatos.

| Paduuu a răspuns:

-Iti recomand o Honda, Suzuky, Apprilla sunt cele mai bune! big grin si sunt destul de ieftine big grin