| Nimeni10 a întrebat:

Ce solutii sunt daca imi ingheata parbrizul sau geamurile de la masina?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai drumul la clima si astepti cateva minute daca nu vrei sa razi singurel gheata

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Daca are diesel poate sa astepte si juma de ora laughing

| Nimeni10 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Si in plus nu prea merge termostatullaughing

| untu a răspuns:

Dai jos cu razatorul de parbriz sau sa cumperi de la benzinarie o sticla de 5 litri de solutie albastra pentru parbriz! Vezi acolo: -https://www.google.ro/......tps?/webhp

| Nimeni10 explică (pentru untu):

Nu imi arata nimic la link-ul postat de tine.

| untu a răspuns (pentru Nimeni10):

Mergi la benzinarie si cumperi de acolo o solutie albastra pentru spalat parbriz si nu o sa mai inghete! Sau sa pui pe deasupra parbrizului o patura groasa si marginile paturii sa pui in inauntru masinii si sa inchizi bine portierele!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Dai cu racleta pe ele.

| Nimeni10 explică:

Nu multumesc, sper sa pui tu la masina ta.

| Sîrb_Ramona_1998 a răspuns:

Îți iei instrumente care dau gheata jos
Funda