| Claudiu49 a întrebat:

Imi poate spune cineva din Brasov care a facut scoala de soferi la Codreanu daca merita sa apelez la ei? As dori cateva informatii despre instructori si masini.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La masina mica n-ai de ce sa-ti faci probleme acolo nu iti pun piedici banuiesc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe ce vrei sa dai? Nu te baga pentru ca multi se plang ca raman fara sa dea orele de conducere, camioanele raman la reparat si autobuzul in timpul examenului a ramas fara motorina asa ca toti au reluat activitatea alta zi pentru examen. Du-te la casadi sau autostart.

| Claudiu49 explică (pentru mgtow):

Vreau doar categoria B.

| mgtow a răspuns (pentru Claudiu49):

La masina mica n-ai de ce sa-ti faci probleme acolo nu iti pun piedici banuiesc.

| W3ZzoRe a răspuns:

Am Luat E Scoala De Soferi La Codreanu Si E Fain Iti Recomand Sa Te Duci

| Claudiu49 explică:

Vreau sa merg pentru categoria B

| Claudiu49 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!