| flopigood a întrebat:

Cine imi da si mie date tehnice despre drujba stihl pronto! ps:dau funda

Răspuns Câştigător
| TenZo a răspuns:

da se poate amesteca nu e nici o problema. Funda mai e valabila?:d

2 răspunsuri:
| TenZo a răspuns:

Pe NET gasesti foarte greu informatii despre accest model asa ca iti spun esentialu din carticica cestui model :Carburator special cu pompa de accelerare integrată. Nivel scăzut de vibraţii. Pentru orice ocazie în agricultură şi în domeniul comunal. Date Tehnice Tip Motor 2 timpi Capacitate Cilindrica 70.7 cm3 Putere 5.4 CP / 4 kw Carburant Benzina+ulei 2T(amestec) Pornire Demaror cu recul (la sfoara) Greutate 6.3 Kg lungimea Lantului de taiere 40 cm Sistem antivibratie Da Intindere lant Cheie

| flopigood explică:

Si cum fac amestec cu benzina si ulei si pun