| Gabriel123tecu a întrebat:

Cine imi spune cea mai buna masina din lume (care o credeti)
o sa primeasa o funda doar unul.

Răspuns Câştigător
| Irena97 a răspuns:

Bugatti, la asa ceva visez.

28 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Cea mai buna masina e masina ce iti satisface tie necesitatile. Degeaba ai un Bugatti daca nici impozitul (colosal dealtfel) nu esti in stare sa-l platesti (nu mai vorbim de benzina)

| pwp a răspuns:

Ferrary

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacia

| Gabriel123tecu explică (pentru suntserios):

De cand?
Raspunde.

| suntserios a răspuns (pentru Gabriel123tecu):

De prin '68

| Iulian03 a răspuns:

BmW.

| introduaicinumele a răspuns:

Culmea este ca el intreaba care este cea mai buna masina din lume si voi ii spune firme de masini.
O masina foarte rapida ar fi Bugatty Veyron Super Sport happy

| unknownn a răspuns (pentru introduaicinumele):

Baiatu' intreaba "cea mai buna masina din lume", ceea ce nu exista. Tu i-ai spus cea mai rapida, nu cea mai "buna". Degeaba e rapida daca consuma mult, raportul calitate/pret este unul nu prea bun, confortul si eleganta nu se ridica la standardele unui mercedes de exemplu.

| introduaicinumele a răspuns (pentru unknownn):

Citeste raspunsul castigator. eu am dat un exemplu de Buggaty rapid.

| Gabriel123tecu explică (pentru unknownn):

Cea mai buna din lume este bugatti, dar se presupune ca daca ai bani sa o cumperi ai bani si sa ii bagi benzina.

| unknownn a răspuns (pentru Gabriel123tecu):

Si ma rog, de ce cea mai buna ar fi bugatti? Ca e cea mai rapida? Asta nu o face si cea mai buna!

| Gabriel123tecu explică (pentru introduaicinumele):

NU se scrie Buggaty si Bugatti.Si eu nu stiam mara asta.

| introduaicinumele a răspuns (pentru Gabriel123tecu):

Ai dreptate aici. mai greseste si omul happy

| NevastuicAaA a răspuns:

Eu pariez pe Mercedes-benz.E regina masinilor.
Am avut ocazia sa intru in fabrica Mercedes de la Stuttgart.Am vazut istoria Mercedesului si chiar cum se fabrica acum masinile.
Este incredibiil! Totul pe banda rulanta si cu tot felul de roboti.
O masina care poate face diferenta dintre viata si moarte.

Răspuns utilizator avertizat
| Rony23 a răspuns:

Si enoriasii si-au pus afurisenia pe hartie

| BeStMaN a răspuns:

Lamborghini sau ferrari sunt faine cea mai rapida este buggatiwinking

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Fratele meu mi-a zis ca e "Ferrary"

| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Porche turbo! (funda? PLS)

| Irina_9101 a răspuns:

Audi

| Gabriel123tecu explică (pentru Irina_9101):

Scuze nu imi place masian asta.

| Rony23 a răspuns (pentru Irina_9101):

Audi e pentru cocalari

| perfectsmile12345 a răspuns:

Bugatti veyron, lamborghini, ferrari, porsche etc

| mawis a răspuns:

Bugatti veyron

| rares011098 a răspuns:

Volkswagen este cea mai tare firma.printre multele fabrici de masini pe care le detine, mai detine si bugatti si parca rolls royce si multe altele uite te si pe net ca sa afli mai multe.

| adorabyla a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt 5
1. ferari
2.BMW
3.lamburghini
4.limuzina
5.porsche decapotabil
cea mai tare este porsche decapotabil

| deathnote13 a răspuns:

Mustang 1969

| Rapper66 a răspuns:

Salut! Eu o sa iti enumar mai multe:Ferrari, Lamborghini Murcellago, Bugati Eventon.Cu placere!