| AnonymuSest a întrebat:

Cineva care se pricepe bine in ATV BASHAN 200CC, am nevoie de putin ajutor, add besoi.nicolae sau aici...
Am un ATV Bashan 200cc si are ceva montat pe esapament nu sh cum sa va explic are o gaura si isi trage aer si pe acolo, e limitator ceva? Si mai am niste probleme cu motorul, cand ii bag acceleratia la maxim, motorul aproape ca se ineaca, sa se opreasca... Va rog, ceva sugestii ce i'as putea face, sa mearga mai bine.
Funda... Multumesc!

2 răspunsuri:
| quadcore a răspuns:

Probabil ca are carburatorul schimbat (mai mic ) si cand se tureaza nu ii vine suficienta benzina ca sa arda si asa ineaca motorul.

| AnonymuSest explică (pentru quadcore):

I'am gasit defecitunea, era socul inchis...