| Gangzbang a întrebat:

Cred ca, ce spun acum, e printre cele mai mari prostii din lumea moto, nu stiu.
Motocicletele de 250 nu pot fi limitate in asa fel incat sa poata fi conduse cu A1? gen un Kawasaki Balius thinking, in loc de 40cp sa aiba 15 si in talon, sa poata fi condusa legal cu A1.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu permis de categoria A1 se pot conduce numai motocicletele cu capacitatea cilindrica pana la 125 cmc, nu este vorba numai de puterea motorului.

| Bybanu a răspuns:

Alea mari asa nu cred ca merg