| romeo78 a întrebat:

Credeti ca modelul Dacia Duster va avea succes pe piata?
V-ati cumpara acest model?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Siwel are dreptate. Să dai 16. 000 de euro pe o dacie? Cu banii ăia iți iei un Passat de nota 10.
Io dacie am, şi sincer nu mai vreau să aud de marca asta cât trăiesc. Poa' să fie făcută şi de Renault, şi de mama melcului cine-o vrea s-o mai facă, eu nu mai vreau s'aud de ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca unii zic ca prefera vechiturile de afara, veti vedea ce succes va avea! Eu de cumparat nu-mi cumpar deoarece am si prefer alta marca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rezerve despre Dacia logan s-au spus si bune si rele, poate intre timp s-au mai experimentat.Pare frumoasa, o masina noua tot noua e, dar astept sa vad cum se comporta. E omasina de familie, mi-ar place.Eu cred ca va avea succes, sa vedem calitatea.

| siwel a răspuns:

Daca as avea banii respectivi in nici un caz nu mi-as lua dacia, as opta pentru un second din germania: un vw sau o skoda sau opel.

| Marica_2964 a răspuns:

2 nemti stateau de vorba langa un Duster si se minunau :
Primul: Ma, e Duster?
Al doilea: Da ma.
Primul: Dar sigur e Dacia?
Al doilea: Mda, sigur, uite sigla in fata!
Primul: Si e 4x4?
Al doilea: Da...
Primul: Ma, ai dracu' romanii astia, fac orice numai sa nu isi repare drumurile!" laughing

| ina_4413 a răspuns:

Am rezerve despre Dacia logan s-au spus si bune si rele ,poate intre timp s-au mai experimentat.Pare frumoasa ,o masina noua tot noua e ,dar astept sa vad cum se comporta.E omasina de familie ,mi-ar place.Eu cred ca va avea succes,sa vedem calitatea.

| direamihnea a răspuns:

Unii prefera o masina straina SH.De ce sa-mi iau un Duster nou-nout cand as putea sa-mi iau un Mercedes, BMW, VW care cine stie pe cine a avut proprietar.Nu e mai avantajos sa-mi iau o masina nou-nouta cu garantie si sa nu am nici o grija ca mi se poate strica ceva la ea si trebuie sa o repar din banii mei, cand as putea sa-mi iau una straina la care sa stau cu grija ca mi s-ar putea strica oricand.Sau asa suntem noi romanii ne luam masini straine ca sa zicem ca sunt masini de fite?

| mmihaieduard a răspuns:

E faina pentru numele de dacia, da mias lua sau chiar o sa mi iau

| andrey 1111 a răspuns:

Va avea si succes mare