| Maxx23 a întrebat:

Cu ce sa sterg ecranul de pe navigație din mașină? Nu pot șterge cu clin și cu șervețel pentru că zgârie. Este ceva anume pentru navigație? Cârpă pentru ochelari e mai ok cu apă puțină?

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Servetelul zgarie... DE CAND?!?

sau tu ai dinalea de pe vremea comuismului, i se spunea hartie energica nu igienica, pentru ca era atat de prost rafinata ca avea aschii de lemn in ea si cand te stergeai odata primeai o energie... ENORMA big grin

| Maxx23 explică (pentru JicaContra):

Ca zgârie ecranul laughing De aia nu vreau să șterg cu șervețele. big grin. Știu ce zici, nah.

| kb9 a răspuns:

Https://ro.cat-ret.assets.lidl/....../60424.jpg

Sunt mai fine ca servetelele clin, incearca-le.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Poti sterge cu o carpa pentru ochelari inmuiata in apa, sau cu servetele umede pentru ochelari, nu vei zgaria absolut nici-o navigatie!

| Maxx23 explică (pentru mustafateke7):

Mulțumesc frumos.

| Anonimusgarcea2000 a răspuns:

Șterge-l