| rupzorwin a întrebat:

Se poate intampla ceva daca sterg zilnic ecranul tabletei? (cu servetel umed si carpa)

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Si eu am tableta, a mea e Galaxy Tab, nu stiu ce ai tu, dar eu asa fac.
Iau un prosop si il umezesc putin de tot, apoi sterg imediat cu partea uscata.
De aproximativ un an fac asta, nu a apparut nicio diferenta, merge ca nouawinking
Numai bine!happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se uzeaza mai repede

| Onyana a răspuns:

Este indicat sa folosesti o solutie speciala pentru ecran si sa ai mare grija sa nu contina alcool! Servetelele umede pot lasa urme pe ecran, pot sa-l pateze. Foloseste ceva special pentru ecran!

| rupzorwin explică (pentru Onyana):

K mersi de sfat asa o sa fac

| Onyana a răspuns (pentru rupzorwin):

Cu placere. :*